Hudební a divadelní klub Malostranská beseda

Malostranská beseda a.s.
Malostranské náměstí 35/21
118 00 Praha 1

IČO: 27953921
DIČ: CZ27953921

Zapsána v obchodním rejstříku: B 12306 vedená u Městského soudu v Praze

rezervace
napište nám
V nejbližší době

V nejbližší době

27. 8. 2016 | sobota

zavřeno

zavřeno

28. 8. 2016 | neděle

zavřeno

zavřeno

29. 8. 2016 | pondělí | 21.00

Jull Dajen – křest alba!
world music / 150 Kč / na sezení & stání
Jull Dajen – křest alba! Vstupenky


Skupina Jull Dajen vznikla v roce 2002 v Praze v Česká republice. Založil ji, původně jako trio, kytarista a skladatel Petr Štram­berský. Od počátku skupina hrála vlastní skladby vycházející z bretaňského, skandinávského a irského folklóru, a jak zlí jazykové tvrdí, byla vždy ovlivněna legendárními Jethro Tull. Kapela hraje převážně instru­mentální skladby, ale také zpívá česky, francouzsky a anglicky. Za 13 let své existence Jull Dajen odehráli stovky koncertů v Čechách i v zahraničí, převážně ve Francii. Fanoušci Jull Dajen tvrdí, že v současnosti má kapela jednoznačně tu nejsilnější sestavu.

30. 8. 2016 | úterý | 21.00

Vladimír Mišík & Etc… / host: Olin Nejezchleba
rock / 350 Kč / na sezení
Vladimír Mišík & Etc… / host: Olin Nejezchleba Vyprodáno


Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil celou řadu umělců ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. Muzikanti pod značkou ETC však začali vystupovat v roce 1974. Vladimír Mišík s kapelou ETC přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v 80. letech koncertuje dodnes. Do roku 2007 vydal Vladimír Mišík & ETC… 10 řadových alb a několik dalších kompilací…

31. 8. 2016 | středa | 21.00

The Odd Gifts + Legendary Buccaneers
150 Kč / na sezení & stání
The Odd Gifts + Legendary Buccaneers Vstupenky


The Odd Gifts, projekt zakládajícího člena Eggnoise Ondřeje Galušky, představují titulní píseň Migrant Song z chystaného alba, které vyjde na konci srpna. Ondřej Galuška přizval do studia i speciální hosty. Atmosféru písně do velké míry také dotváří hostující perkusista Moustapha Faye ze Senegalu a o pěvecké party se podělili James Harries a Alasdair Bouch, dva Angličané žijící v Praze.

"Pro tento projekt mne zajímala energie lidí, kteří mají podobnou zkušenost jako já s delším pobytem v jiné kultuře, který může obnášet i jistou krizi identity," říká k volbě hostů autor písně. A dále vysvětluje proč celý text singlu Migrant Song je položen formou otázky. "Chtěl jsem nějak postihnout problematičnost celé situace a zároveň si uchovat jakousi základní vstřícnost a otevřenost. Na celém albu se snažím reflektovat složitou hru nenaplněných a často pomýlených očekávání příchozích a vždy nutně zjednodušujících předsudků místních. Co mi připadá důležité, je, že ten, kdo opouští domov, s e stává otázkou nejen pro své nové okolí, ale i sám pro sebe. A nikdo neví, co s ním přesně udělá změna prostředí. Jsem pevně přesvědčen, že ať už sem nebo jinam přichází kdokoli, většinou přichází jako otazník a nikoli jako vykřičník."

1. 9. 2016 | čtvrtek | 20.30

TOP DREAM COMPANY
funk / 100 Kč (předprodej) – 150 Kč (na místě) / na stání
TOP DREAM COMPANY Vstupenky


TOP DREAM COMPANY je momentálně 10-ti členná kapela z Prahy, která má několik společných slov, a to funk, soul, disco & groove. Nebojí se je však spojit s ostatními druhy žánrů, jako například latinskoamerická hudba či reggae. Tato energická formace pod vedením trumpetisty Petra " Harmyho" Harmáčka spolupracovala s řadou interpretů z české i mezinárodní scény a účinkovala také v několika televizních hudebních show. Vydala několik CD a DVD, natočila několik videoklipů. Ten poslední je k písni Standing (2015). V současnédobě dokončuje nové dvojalbum Double Gig, jehož zvuk se ubírá do moderního pojetí funky, soulu a r´n´b.

2. 9. 2016 | pátek

klub zadán

klub zadán

Aktuálně

UZAVŘENÍ POKLADNY – ZÁŘÍ 2016

Ve dnech 2., 4., 7., 18. a 25. září bude pokladna klubu z organizačních důvodů uzavřena.

Děkujeme za pochopení
Martin Kráľovský

LETNÍ SCÉNA NA STŘELÁKU

Přátelé, kamarádi!

Na Střeleckém ostrově pořád pokračuje produkce naši letní scény.
Více naleznete na www.letnak.cz.

Těšíme se na vás!
Tým Malostranské besedy

Předprodej vstupenek – září 2016

Předprodej vstupenek na měsíc září 2016 zahájen.

Těšíme se na vás!
Martin Kráľovský

ŠKOLA PÍSNIČKOU v GALERII MALOSTRASNKÉ BESEDY

Od září 2016 se bude v prostorách Galerie Malostranské besedy konat interaktivní zábavně naučné hudební vystoupení ŠKOLA PÍSNIČKOU.

Těšíme se na vás!
Tým Malostranské besedy

Restaurace hledá posilu do kuchyně

Restaurace na Malostranském náměstí přijme do svého mladého kolektivu kuchaře/kuchařku - na úsek teplé a studené kuchyně. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis (CV) emailem.

Generální partner Malostranské besedy

Conseq

Hlavní partner Malostranské besedy

Media Channel

Partneři Malostranské besedy

Praha 1 Magistrát hlavního města Prahy Advokacie Praha PPS EuroZprávy

Partneři klubu

Stock Plzeň-Božkov M.S.A. production s.r.o. Agentura Delta – grafika, tisk, výroba reklamy PPS Prague Boats

Mediální partneři

Beat Radio Country radio Český rozhlas Regina EuroZprávy

Spolupracujeme

Hudební klub Blues sklep Fringe Festival Praha United Island of Prague Sdružení občanů a přátel Malé Strany a Hradčan Ája Dvořáčková – Photo & GraphicE-mailový věstník

Aktuální informace o dění v Malostranské besedě na Váš e-mail —

Odkazy na webu

Ticketstream Facebook

Kontakt

© 2016 Malostranská beseda, a. s.

Malostranské náměstí 21, 110 00 Praha 1
info@malostranska-beseda.cz

^ nahoru